קייטרינג מגשי אירוח

קייטרינג מגשי אירוח

אירוח של אירוע משפחתי נחת עליכם והדבר האחרון שאתם רוצים זה להיקבר 5 שעות במטבח. מצד שני, גם לא בא לכם להתחיל להתעסק עם חברת קייטרינג מפונפנת, ובטח שלא לעמוד בהוצאה הכספית הכרוכה בפתרון כזה.

בדיוק בשביל מצבים כאלה המציאו את קייטרינג מגשי האירוח של סנדוויץ' פקטורי – אוכל טעים ובריא במארז אלגנטי שכולל את כל התוספות, כולל השתייה הקלה והקינוח. והעלות לא בשמים.

פתרון מושלם לאירועים

האופציה שסנדוויץ' פקטורי פותחת היא פתרון מושלם לאירועים מסוגים שונים. החברה יודעת לספק מגשי אירוח לאירועים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד. מגוון מגשי האירוח שהיא מציעה נותן מענה לכל סוגיות של כשרות או טבעונות והוא כולל מגשי אירוח חלבי, מגשי אירוח בשרי ומגשי אירוח צמחוני.


בכל סגמנט כזה תמצאו מבחר עשיר של אפשרויות הנעות מכיבוד קל של סלטים ומטבלים, כריכי גורמה, מנות חמות כמו פשטידות וקישים ושלל מנות פתיחה וקינוחים בגזרת המלוחים והמתוקים.

מה שיפה בסנדוויץ' פקטורי, זה שלא חייבים לתכנן יותר מדי או להתחייב להזמנה זמן ארוך מראש. אם מדובר בהזמנה לאספקת קייטרינג מגשי אירוח לאירוע בסדר גודל קטן או בינוני, סנדוויץ' פקטורי יודעת לתת לכם מענה יעיל מגוון בהתרעה של מעכשיו לעכשיו. אם מדובר באירועים גדולים, מומלץ לתאם עם סנדוויץ' פקטורי כמה ימים מראש, אבל בסך הכול היכולת של החברה להתגמש לצרכי הלקוח  גבוהה מאוד.

חסל סדר שטיפת כלים

יתרון גדול נוסף שקייטרינג מגשי האירוח של סנדוויץ' פקטורי מספק קשור לאלגנטיות של ההגשה ולאופן בו הקונספט של מגשי האירוח עושה לכם חיים קלים. לא רק לפני ובמהלך האירוע, אלא גם כשהכול הסתיים והאורחים הלכו הביתה. ברמת ההגשה, הקייטרינג מגיע אליכם במארז לשימוש חד פעמי אלגנטי, שכל מה שצריך לעשות איתו, זה להניח על השולחן ולהסיר את הניילון.


המנות במגשי האירוח של סנדוויץ' פקטורי תוכננו מראש להתאים לשיטת הבופה, כמו כריכי גורמה ופשטידות, כך שהאורחים יכולים פשוט להרים מנה מהמגש ולאכול. בסוף הערב, מכניסים את המפיות והמגשים החד פעמיים לשקית אשפה וחסל סדר שטיפת כלים.

סנדוויץ' אנטריקוט, טעים ולעניין

והאוכל, איך הוא? טוב ששאלתם. התשובה – מצוין. סנדוויץ' פקטורי לא מתיימרת להיות מסעדת שף. אבל את מבחר המנות הפשוטות שהיא מציעה, היא גם מבצעת לעילה. הסנדוויצ'ים של סנדוויץ' פקטורי, הם ללא ספק הסנדוויצ'ים הטובים ביותר שתמצאו היום בעיר.


שילוב של לחמים טריים, כמות נדיבה של מילוי פרימיום כמו אנטרקוט או סלמון מעושן עם איזון נכון של ירקות וחמוצים ונגיעה של רוטב שייתן טוויסט נוסף של טעמים, בלי להשתלט. זה הסוד. זה נשמע פשוט, אבל רק מעטים מצליחים לעמוד באתגר הזה ולייצר סנדוויץ' באמת מוצלח שחורג מקלישאה בנאלית של נקניק או גבינה.
בואו לקחת תוך 10 דקות