יתרונות הקייטרינג הבשרי

מתכננים אירוע ורוצים להזמין קייטרינג? במאמר זה נעסוק ביתרונות הקייטרינג הבשרי ומגוון האפשרויות שהוא מציע לכל אירוע!

מתכננים אירוע ורוצים להזמין קייטרינג? במאמר זה נעסוק ביתרונות הקייטרינג הבשרי ומגוון האפשרויות שהוא מציע לכל אירוע!

למה קייטרינג?

לפני שנעסוק בשאלה למה להזמין קייטרינג גריל בשרי, חשוב להבין בשביל מה בכלל צריך להזמין קייטרינג מלכתחילה? ובכן, הפקה של אירוע דורשת משאבים רבים וביניהם: משאב הזמן. משאב זה הוא מצרך נדיר בימינו ולכן, כל עוד ניתן לחסוך בו ולהגיע לתוצאות טובות, לעתים אף יותר מאשר כשהוא מושקע, הרי שבהחלט רצוי ואף מומלץ לעשות זאת!

למה בשרי?

לאוכל הבשרי יש יתרונות רבים וידועים. לדוגמה ידוע, שהוא בריא ומזין. כמו כן ידוע גם, שהוא מאוד משביע ויכול להשאיר תחושת מלאות לאורך זמן רב. דבר נוסף ופחות מדובר לגבי האוכל הבשרי הוא, שהוא נחשב גם למאוד יוקרתי בהשוואה למזונות אחרים ולכן, כאשר הוא מוגש באירועים, הוא מיד משווה להם סטטוס יוקרתי.


האפשרות הקלילה

כאמור, קייטרינג בשרי יכול להגיע במגוון דרכים ואחת הדרכים המודרניות היא על ידי הגשה של מגוון בשרים בכריכונים ובליווי סלטים מכל הסוגים. לדוגמה, ניתן להגיש מגשי אירוח בשרי עם כריכונים עם מיני נקניקים ופסטרמות, ממרחים שונים וירקות מכל הסוגים. השילובים השונים הם אלו, שהופכים את הסעודה לסעודת מלכים עם מגוון רחב של טעמים וכך מתאפשר לכל סועד ליהנות מכל המגוון במהלך האירוע.

האפשרות המוכרת

לצד האפשרות הקלילה, ישנה גם האפשרות הקלאסית והמוכרת – הגשה של בשרים על האש. אפשרות זו כוללת גם את הבשרים הטעימים, גם את התוספות הרגילות כדוגמת סלטים וכדומה וגם את התוספות החמות כדוגמת אורז, תפוחי אדמה ועוד. אפשרות זו מתאימה בעיקר לאירועים המתנהלים בישיבה וכך כל סועד יכול ליהנות מהמאכלים השונים לאורך האירוע.

בחירת האפשרות המתאימה

כאמור, האפשרות של בשרים על האש מתאימה בעיקר לאירועי, בהם המשתתפים יושבים לצד שולחנות מפני שמאכלים אלו דורשים אכילה עם סכו"ם. מן הצד השני, כאשר האירועים מתנהלים בעמידה, האפשרות של כריכונים בשריים יכולה להתאים יותר. כמו כן, במידה ומדובר על אירוע בישיבה, מומלץ לחשוב ולתכנן לגבי אופן ההגשה: האם מדובר על הגשה עצמית או שירות מלא?

בחירת חברת הקייטרינג

אם החלטתם להזמין קייטרינג גריל בשרי חשוב לבחור בחברת קייטרינג מוכרת ומומלצת ולבחון את התפריט שלה. כמו כן, במידה ויש בין האורחים שומרי כשרות, חשוב לבדוק עם החברה את הכשרות שלה והתאמתה לקהל המשתתפים באירוע. דבר חשוב נוסף הוא התאמת השירות הניתן על ידי החברה לצרכים שלכם. כלומר, אם אתם צריכים מלצרים, שולחנות וכדומה.
מעבר לאתר הזמנות תפריט ומחירים