הזמנת מגשי אירוח לאירועים גדולים

הפקת אירועים גדולים היא משימה גדולה המורכבת מהרבה משימות קטנות. אחת מתתי המשימות של מארגני האירוע היא לבחור את הקייטרינג.

הפקת אירועים גדולים היא משימה גדולה המורכבת מהרבה משימות קטנות. אחת מתתי המשימות של מארגני האירוע היא לבחור את הקייטרינג שיוגש במהלכו, כאשר מגשי אירוח היא אפשרות נפלאה. מה היתרונות שלה? אלו סוגי מגשי אירוח יש? לאלו אירועים הם יכולים להתאים? הנה כל התשובות.

מהם מגשי אירוח ואלו סוגים קיימים?

מגשי אירוח לאירועים מורכבים ממנות קטנות, שיכולות להיאכל בכפית, במזלג או ביד כמו למשל בצורת סנדוויץ' או שיפוד. מגשים אלו יכולים להיות גדולים מאוד, בקוטר של חצי מטר, או קטנים יותר. ההתאמה של גודל המגש תהיה לפי סוג האירוע ולפי כמות המוזמנים. המגש יכול להיות ממוקם בשולחנות הבופה, במרכזי השולחנות, או נישא על ידי מלצרים שיעברו בין המוזמנים באופן אקטיבי. מגשי אירוח אלו יכולים להיות מכל סוג, ויש מגשים בשריים, חלביים, צמחוניים וטבעוניים. 

מהם היתרונות של מגשי אירוח?

אירועים רבים מתאפיינים בהרבה סמול טוק. כאשר אנשים מדברים הם לא אמורים לאכול אוכל כבד. מגשי אירוח מציעים מנות קטנות יחסית וזהו פתרון נהדר לסוג אירוע חברתי שכזה. 

מגשי אירוח מגוונים מאוד ומאפשרים למוזמנים לטעום מאכלים רבים יותר. זו אפשרות שמאפשרת לגוון לעומת בחירת מנה אחת מבין שלוש כמו שנהוג באירועים רבים. 

לאלו אירועים יתאימו מגשי אירוח?

התאמה של מגשי אירוח לאירועים רבים היא קלה ביותר. הסיבה לכך היא שיש מגוון רחב של מאכלים שניתן להניח עליהם כאשר גם הטעם וגם האסתטיקה, יחד עם רמת ההשקעה, ברי שינוי לחלוטין. אפשר להחליט שמשקיעים בחומרי גלם בסיסיים יותר ועדיין ליצור מגשי אירוח קלאסיים, שיתאימו לאירוע כמו כפפה ליד וינעימו את האווירה ואת תאבונם של המוזמנים. כל הזמנת מגשי אירוח מחברת קייטרינג תספק לכם התאמה מלאה ברגע שתגדירו בדיוק את סוג האירוע. מגשי אירוח מתאימים מאוד לאירועי קוקטייל או אירועים עסקיים וכן לאירוח ביתי. 

כיצד נבחר מגשי אירוח בצורה נבונה?

ההתאמה של מגשי האירוח לסוג האירוע צריכה להתבצע לפי מספר פרמטרים. אירועים עסקיים יכולים להיות בסגנונות שונים כאשר יש אירועים קלילים יותר, יש רשמיים יותר, יש יוקרתיים ויש גם כאלו שיהיו קצרים יחסית ולכן יידרשו להם מאכלים קלילים בתור נשנוש. במסגרת הפקת אירועים גדולים, בחירת מגשי האירוח צריכה להתאים לקונספט. לפיכך, מומלץ לבחור את המגשים רק אחרי שתבינו מה סגנון האירוע. כמו כן יש להתחשב גם בתקציב העומד לרשותכם ולרמת הגיוון הנדרשת בארוחה.
בואו לקחת תוך 10 דקות