מגשי אירוח חלבי

למה כדאי לבחור בקייטרינג חלבי?

בשנים האחרונות ניתן למצוא לא מעט לקוחות אשר מבקשים להזמין תפריט קייטרינג חלבי לאירוע שלהם.

בשנים האחרונות ניתן למצוא לא מעט לקוחות אשר מבקשים להזמין תפריט קייטרינג חלבי לאירוע שלהם. בעבר, כיוון שהקהל הישראלי העדיף מנות בשריות על חלביות, לא היה מקום לקייטרינג בשרי באירועים כמו בריתות וחתונות. כיום, ברוב האירועים הנערכים בשעות הבוקר והצהריים מוגש תפריט קייטרינג חלבי.

קייטרינג חלבי – במה מדובר?

קייטרינג חלבי מאפשר שילוב של מגוון מנות טעימות ומשובחות בין אם מדובר במנות ראשונות, מנות עיקריות וקינוחים. כאשר מכינים תפריט קייטרינג חלבי האפשרויות העומדות בפנינו בתור הלקוחות הן אינסופיות. קייטרינג חלבי לא חייב להיות קבוע מראש ואפשר לגוון ולשלב מספר טעמים של מגשי אירוח חלבי בתוך התפריט כולו אשר יתאימו לכל אורחי האירוע. מגשי אירוח חלבי יכולים להיות משולבים עם גבינות רכות או קשות, פסטה עם רטבים כמו אלפרדו ופונגי אשר בהם גם ניתנת האפשרות לשדרג את המנה ולהגישה מוקרמת.

ישנה גם אפשרות לשלב מאכלים חלביים אפויים אשר ישדרגו את תפריט קייטרינג חלבי כולו. ניתן להכין מנות אפויות כמו פשטידות או פיצה. שילוב מנות דגים בתפריט הכולל תהיה החלטה חכמה. ישנם אורחים אשר בכל זאת, למרות התפריט המגוון עדיין ירגישו בחוסר של מנה כבדה יותר ושילוב של דגים בהחלט יענה על הצורך. קייטרינג חלבי המספק מגשי אירוח מסוגים שונים מאפשר לכם בעלי האירוע לשלב מנות צמחוניות, אפשרות שלא קיימת כמובן כשמדובר בתפריט בשרי.

מגש אירוח חלבי

קייטרינג חלבי – עיצוב מנות

כאשר אתם ניגשים לבחור חברת קייטרינג עבור האירוע שלכם, חשוב שתשימו לב מעבר לטעם של כל מנה ומנה, לאופן שבו המנה מוגשת. שפים העובדים בחברות קייטרינג אמורים להיות מסוגלים לדעת להתאים את המנות ועיצובם לאירוע בין אם מדובר בשעה ביום בו האירוע נערך, באיזו עונה או האם מדובר באירוע הנערך בחוץ או בתוך אולם.

עיצוב מנות הוא חשוב ממש כמו הטעם של המנות כיוון שמנה אשר לא נראית מושכת לעין, על אף העובדה שיכולה להיות המנה הטעימה ביותר בתפריט לא תהיה פופלרית במיוחד בקרב האורחים. כאשר אתם מוזמנים לטעימות, מאוד מומלץ להגיע לאירוע שזהה בתוכנו לאירוע שלכם כך שתוכלו לבדוק את האופן בו עיצבו את המנות וכלי ההגשה בהם נעשה שימוש כך שיתאימו לאופן שבו אתם מעוניינים שהתפריט ייראה באירוע שלכם.
מעבר לאתר הזמנות תפריט ומחירים