מגשי אירוח כשרים לאירועים קטנים וגדולים

אירוע מוצלח הוא אירוע שמשלב אוכל אנין טעם שמשאיר באורחים טעם של עוד. אין ספק כי בכל אירוע (קטן וגדול כאחד), חשוב להקדיש תשומת לב מרבית לבחירת מגשי אירוח.

אירוע מוצלח הוא אירוע שמשלב אוכל אנין טעם שמשאיר באורחים טעם של עוד. אין ספק כי בכל אירוע (קטן וגדול כאחד), חשוב להקדיש תשומת לב מרבית לבחירת מגשי אירוח. את מגשי האירוח יש להתאים לאופי האירוע ולאורחים שמגיעים לחגוג אתכם בשמחתכם, בין אם זוהי בת או בר מצווה, יום הולדת לבן משפחה, יום נישואין, אירוע חברה וכיוצא בזאת. אם גם אתם מתכננים אירוע בזמן הקרוב, נכון שתבינו כיצד בוחרים את האוכל שילווה את האירוע שלכם. מוכנים? בואו נצא אל הדרך.

אפיינו את קהל היעד

כדי להתאים אוכל לאירוע שלכם, יש לקחת בחשבון את קהל היעד שמגיע לקחת חלק באירוע שלכם. השאלה הראשונה שאתם צרכים לשאול את עצמכם הוא, האם האורחים שלכם שומרי כשרות, אזי נכון להזמין מגש אירוח כשר אשר יספק וישביע את כל אורחי המקום, גם עבור אלו ששומרים כשרות.

בהמשך לאפיון קהל היעד, אם קהל היעד שלכם הוא צמחוני, הרי שמומלץ להזמין מגשי אירוח חלבי, אך אם הוא לא צמחוני, אתם בהחלט יכולים להזמין מגשי אירוח בשרי ואם הם צמחוניים, אתם יכולים להזמין מגשי אירוח צמחוני וכן הלאה. לאפיון קהל היעד ישנה חשיבות נעלה ואין להקל בכך את הראש, משום שמספיק שאורח אחד לא יוכל לאכול מהמנות (מכל סיבה שלא תהיה), האירוע יוגדר כלא מוצלח לפחות מבחינתו.

גודל האירוח

לאחר שאפיינתם את קהל היעד, חשוב לקבוע את גודל האירוע ולהבין את סדר הגודל של כמות המוזמנים. זכרו כי יש הבדל מהותי בין אירוע בעל מספר מצומצם של מוזמנים, לבין אירוע רב משתתפים, הן מבחינת קביעת הלוקיישן, הן מבחינת ההתארגנות על המנות והאוכל שיוגש, והן מבחינת הציוד לו אתם זקוקים.  כל עוד האירוע שלכם יהיה קטן, נכון להזמין מגשי אירוח לאירועים קטנים והיה ומדובר באירוע גדול יותר, נכון לחפש מגשים גדולים יותר בהתאמה. 

מהיכן מזמינים את המגשים

על מנת להשביע את האורחים ולאפשר להם ליהנות מהאירוע אותו אתם מארגנים (כי בנינו, מתן ציון לאירוע ניתן בעיקר כנגד שביעות הרצון מהאוכל), יש לבחור מגשים איכותיים ומותאמים לקהל היעד שלוקח חלק באירוע. אספקת מגשי אירוח מתבצעת על ידי החברה דרכה תבצעו את ההזמנה, כך שכל שאתם צרכים הוא לאפיין יחד איתם את הדרישות והמגשים יוכנו לכם בהתאמה מושלמת ביום ובשעה הנדרשת.

לסיכום

על מנת להזמין מגשי אירוח, יש לאפיין את האירוע ולהכיר את קהל היעד שמגיע לחגוג אתכם את שמחתכם. לעיתים רצוי לשלב בין מספר מגשים ובין היתר מגש בשרי, חלבי, טבעוני צמחוני וכיוצא בזאת. עוד יש באפשרותכם לשמור על כשרות מלאה והיה והאורחים הם מהמגזר הדתי ואף המסורתי. כל עוד תקדישו את הזמן הנדרש לבחירת מגשי האירוח, הרי שתובטח  לכם הצלחה גדולה יותר.
מעבר לאתר הזמנות תפריט ומחירים