מגשי אירוח לכנסים ולתערוכות

מגשי אירוח וכריכים לכנסים ולתערוכות

מגשי אירוח לכנסים הם פתרון הסעדה מעולה שנותן מענה גם לצורך לעשות רושם חיובי על באי התערוכה או הכנס וגם לצורך להאכיל לשובע כמות גדולה מאוד של אנשים. 

מהם מגשי אירוח לעסקים?

מגשי אירוח לכנסים הם פתרון הסעדה מעולה שנותן מענה גם לצורך לעשות רושם חיובי על באי התערוכה או הכנס וגם לצורך להאכיל לשובע כמות גדולה מאוד של אנשים. חשוב לזכור שכנס או אירוע עסקי מוצלחים נמדדים על-פי תשומת הלב לפרטים הקטנים וההצלחה של מארגני הכנס לתרום לשביעות רצונם של האורחים.

ההיבט הזה בא לידי ביטוי בין השאר גם בבחירה מוצלחת של סוג האוכל ודרך ההגשה שלו ולכן מגשי אירוח הם פתרון אולטימטיבי. ישנם סוגים שונים של מגשי אירוח אשר ניתן לבחור מהם, בהתאם למלאי שמציעה חברת הקייטרינג ממנה אתם מזמינים את המגשים. טיבה של החברה ממנה מתבצעת ההזמנה בא לידי ביטוי בין השאר במגוון של המגשים שהיא מציעה, האפשרות להעניק ייעוץ מקצועי בתחום ולסייע לכם לבחור את המגשים המתאימים ביותר עבור האירוע שלכם וכמובן התמחור האטרקטיבי של כל מגש או מספר מגשים.

מגשי אירוח

הסוגים השונים של מגשי אירוח

יש סוגים רבים של מגשי אירוח לעסקים וניתן להבדיל ביניהם באמצעות המזונות השונים שהם מציעים. דוגמאות למגשי אירוח פופולאריים הם כריכונים, בגטים וטורטיות במילויים שונים, מגשי ירקות המסודרים באופן דקורטיבי ונאה, מגשי פירות שמהווים תמיד תוספת מרהיבה וטעימה ומגשים עם קינוחי כוסות, פטיפורים, עוגיות, מאפים במילויים שונים ועוד. 

חברת קייטרינג איכותית תספק לכם יחד עם מגשי האירוח גם את כל המוצרים הנלווים, כגון רטבים לירקות, ממרחים למגש לחמים, סכו"ם חד פעמי, מפיות ועוד. בנוסף, ניתן גם להזמין מגשים הכוללים שתייה קלה בבקבוקים קטנים או בקבוקי שתייה גדולים בנפרד. בכל מקרה, הצורה הנאה של מגשי אירוח לתערוכות והגודל הנוח של המזון שהם כוללים, מאפשרים לכל משתתפי הכנס לנצל את הפסקות האוכל גם לניהול שיחות, החלפת רשמים, כרטיסי ביקור ועוד תוך שהם שומרים על אווירה אלגנטית ונינוחה.

התאימו את מגשי האירוח לסוג האירוע

מגשי אירוח לאירועים קטנים צריכים להלום את אופי האירוע. לא תמיד מגשי אירוח לכנסים יהיו תואמים לסוג מגשי האירוח שמזמינים עבור אירוע בר מצווה למשל, שהאווירה בו קלילה ומסיבתית יותר והמזון בו מותאם בין השאר לילדים. מעבר לעובדה כי רצוי להזמין מגוון של מגשי אירוח לכנסים, חשוב גם להביא בחשבון העדפות תזונתיות שונות, למשל של טבעונים וצמחוניים. רצוי לשלב יחד עם הפחמימות והמתוקים גם מגשי אירוח לעסקים הכוללים מבחר ירקות וכמובן גם פירות שמשמשים כקינוח בריא וטעים.

בכל מקרה בו יש לכם ספק ואתם לא בטוחים אילו מגשי אירוח להזמין, או איזו כמות מומלצת עבור האירוע שלכם, התייעצו עם החברה ממנה אתם עומדים לבצע את ההזמנה. ייתכן ותקבלו רעיונות חדשים שלא חשבתם עליהם קודם לכן ותוכלו לספק לאורחי הכנס שלכם חוויה עשירה יותר.
מעבר לאתר הזמנות תפריט ומחירים