לאכול סנדוויצ'ים

לאכול סנדוויצ'ים ועדיין לשמור על המשקל

כמעט כל בן אדם שני בישראל עוסק בדיאטה כלשהי. גם אנשים שהם לא כל כך שמנים, 'סוחבים' עליהם עודפים. לא לחינם אנחנו שומעים חדשות לבקרים על דיאטות חדשות ועל דרכים אמינות יותר או פחות המובילות להרזיה. אנחנו כאן כדי לאזן אתכם מעט ולהחזיר אתכם לתפריט מזין ונכון שעדיין ישאיר לכם אוכל טעים ומגוון, אוכל צבעוני בעיקר – אוכל משביע. 

כל מי שעסוק בדיאטה, יודע שהדבר כרוך בהרבה סבל. התנזרות מהרבה מאוד מאכלים, תחושת רעב מעיקה שמלווה משך כל שעות היום והלילה וגם תחושת קיפוח ואומללות...

אנחנו כאן כדי לנתץ כמה מיתוסים בכל מה שקשור לדיאטה. אנחנו נספר לכם על כריכים, על מגשי אירוח ועל אכל צבעוני, משביע, טעים שהוא גם דיאטטי! 

דיאטת סנדוויצ'ים – טעים להכיר !

אז מהי דיאטת כריכים? איך אפשר לאכול כריך ולקרוא לה דיאטה? זה נראה הרי ממש כמו דבר והיפוכו. אז זהו, שממש לא. אבל לפני שתרוצו להכין לכם סנדוויצ'ים מפרוסות עבות של לחם לבן, מרוחות בשכבות של חמאה, גבינה צהובה ועוד כמה דברים טעימים, אנחנו נדריך אתכם באיזה לחם לבחור, מה להניח עליו על מנת שהכריך שלכם אכן יהיה דיאטטי באמת.

הכירו את הכריך הדיאטטי

הכריך הדיאטטי מורכב מלחם העשוי מקמח מלא. הלחם המלא הוא לחם טעים ומשביע, הוא מכיל סיבים תזונתיים שמעניקים תחושת שובע ומעבר לכך, יש לסיבים התזונתיים את היתרון שאלו מסייעים בתהליך העיכול.

נהוג לכנות את הסיבים התזונתיים כמטאטא הטבעי של הגוף. אנשים העוברים לצרוך מוצרים מחיטה מלאה מעידים כי הם אכן חשים בשינוי והוא בא לידי ביטוי גם על צג המשקל.

מה מכניסים לתוך הסנדוויץ'?

כאן הגענו ללב ליבו של הכריך הדיאטטי. מלבד הלחם המלא, צריך לשים לב למילוי שאנחנו ממלאים אותו. ישנם הרבה מאוד אפשרויות המתאימות לכריך הדיאטטי הבריא, המזין והטעים.

כריכים עד 200 קלוריות

  • תוכלו להתחיל עם שכבה של טחינה, עליו תניחו עלי חסה, על החסה תוכלו לחתוך ירקות נוספים כמו גמבה, עגבנייה, מלפפון ואפילו חמוצים. הכריך שלכם יהיה מושלם! ואם תחשבו את הקלוריות של כל זה? לא תעברו את המאתיים! מדהים. לא?

  • אפשרות נוספת היא כריך עם שכבה של גבינה רזה, עליה תניחו פרוסות של ביצה קשה, פרוסות עגבנייה, פרוסות מלפפון עם חמוצים והרי לכם כריך מגרה וטעים לתפארת!

  • תוכלו כמובן להפוך את הכריך לבשרי ולשלב בו פרוסה של פסטרמה או חזה עוף, להוסיף ירקות רעננים ושוב הגעתם לכריך שהוא למעשה ארוחה מושלמת.
אם שמתם לב, הכריכים שלנו מכילים את כל מה שאתם למעשה צריכים לארוחה. פחמימה, חלבון וירק.

אז מי אמר שכדי לרדת במשקל צריך להתנזר, לצום, לרעוב או לסבול?
הכריכים הטעימים שלנו יוכיחו לכם אחרת...
בואו לקחת תוך 10 דקות