סוגים שונים של מגשי אירוח

סוגים שונים של מגשי אירוח

קייטרינג מגשי אירוח הם טרנד החדש בעולם האוכל שמיועד לאירועים מכל סוג. על כל מגש אירוח מונחות מנות קטנות ואישיות של מגוון של מאכלים כגון: כריכונים, טורטיות, ירקות פירות מצוקים ומלוחים, מגשי אירוח עם מזטים שונים ועוד כיד הדמיון.

כאשר רוצים להרכיב תפריט לבר מצווה, יש להתחשב באוכל שיתאים גם לקהל הצעיר והעיקרי שמשתתף באירוע זה וגם לקהל המבוגר. באירוע כמו בר מצווה, צריך לתת דגש על האטרקציות וכמו כן גם על האוכל.

חשוב שיהיו מנות צבעוניות, קלילות, טריות והכי חשוב – טעימות. כך, כל קהל המשתתפים שיהיה באירוע, יוכל להתחבר למגוון מנות ולהנות מהאוכל.

מגשי אירוח

אפשר לצור קשר עם חברת קייטרינג המתמחה בהכנת מגשי אירוח. תוכלו לשלב מגשי אירוח חלביים, בשריים וצמחוניים. היופי במגשי האירוח, הוא שיש שימוש אך ורק במרכיבים טריים. המרכיבים הללו כוללים שימוש בירקות ופירות מובחרים. מעבר לכך, במגשי האירוח, ניתן גם להזמין סנדויצ'ים בהרכבה אישית.


אלו יהיו ממולאים בכל טוב – אם במרכיבים חלביים, בשריים או צמחוניים. בנוסף, הסנדויצ'ים הללו יהיו עם לחמים טריים ובשילוב רטבים שונים. כך שמי שאוכל אותם, רק יתענג מביס לביס.

ניתן להוסיף גם מגשי אירוח הכוללים כיבוד כמו מאפים מלוחים ומאפים מתוקים. כמו כן, רצוי גם לשלב מגשים גדולים של פירות וירקות חתוכים. כך תוכלו להיות בטוחים שכל אחד ימצא מה לאכול באירוע שלכם.

מעבר לכך, מגשי האירוח הם פתרון מצוין, בייחוד אם אתם מקיימים את האירוע בבית שלכם. תוכלו להזמין את מגשי האירוח שתרצו ותוכלו גם לבקש מפות שולחן חד פעמיות וכלי אוכל חד פעמיים. כך שממש לא תרגישו שהפקת האירוע היא מורכבת וקשה. אלא להיפך, כל שיישאר לכם לעשות הוא להזמין את המשפחה והחברים ולהנות מאוכל איכותי ומשובח.

קייטרינג לבר מצווה

אם אתם עושים אירוע בסדר גדול של כמה מאות משתתפים, אז מומלץ בהחלט שתעשו אותו באולם אירועים. רצוי להשכיר את האולם ולהביא חברת קייטרינג לבר מצווה, שתהיה חיצונית ולאו דווקא זאת המוצעת על ידי אולם האירועים. השוו מחירים אצל מספר חברות, בקשו להגיע לערב טעימות ורק לאחר שטעמתם את האוכל, בחרו את חברת הקייטרינג שתכין את האוכל באירוע שלכם. 


מבחינת המנות המומלצות לאירוע בר מצווה, תוכלו לבחור מאכלים שפונים לקהל היעד הצעיר המשתתף באירוע כמו למשל, שניצלים, המבורגרים, פסטות, פיצות, סושי. לצד המנות הללו, תוכלו לשלב תוספות כמו, צ'יפס, אורז, אנטיפסטי, חומוס ועוד. מבחינת הקינוחים, תוכלו להזמין קינוחים שילדים אוהבים כמו, פנקייקים, וופל בלגי, גלידות ועוד. 

שורה תחתונה

לפני שאתם סוגרים את המקום והתפריט, מומלץ גם להתייעץ עם ילדכם, שכן זוהי החגיגה שלו. הוא יוכל לשאול את חבריו איזה מנות הם אוהבים ואפילו להמליץ בעצמו על מנות שחייבות להיות באירוע. מעבר לכך, אם יש חברים של הילד שכבר חגגו אירוע בר מצווה, אפשר גם להתייעץ עם ההורים שלהם.


תמיד טוב להקשיב לעצה או שתיים ממי שכבר עשה אירוע דומה. נסו גם לקבל ייעוץ מחברת הקייטרינג בנושא ואז תוכלו להחליט בהצלחה על התפריט שהכי מתאים לאירוע.
בואו לקחת תוך 10 דקות