מגשי אירוח לאירועים - פתרון מושלם

מגשי אירוח לאירועים - פתרון מושלם

אתם מתכננים לערוך אירוע בבית, בחצר או בעבודה. על מנת לספק את המזון לאירוע המיועד כדאי ומומלץ לכם לבחור קייטרינג מגשי אירוח. מגשי אירוח מציעים מנות מעוצבות עם מבחר של טעמים ברמה גבוהה וללא כל טרחה מצדכם.


היום ניתן למצוא פתרון מושלם שלא יאלץ אתכם לקום באמצע ולחטוף משהו בדרך לשירותים, אלא להעביר את השעות בנעימות עם מגשי אירוח שבאים עד אליכם עם מגוון של צבעים וטעמים.


פתרון אולטימטיבי

מגשי אירוח לעסקים או מגשי אירוח לישיבות הם פתרון כל כך יעיל עבור כל אדם שנאלץ לקיים שעות ארוכות פגישות ואין לו את האפשרות לעשות הפסקה באמצע לארוחה. במצב כזה מגשי אירוח מגיעים עד אליו עם מגוון שלם שהוא לבטח ימצא את מה שהוא אוהב.

מגשי אירוח אלה, משמשמים כמגשי אירוח לאירועים או מגשי אירוח לחברות. במידה ויש כנס של חברה או יום עיון שאורך מספר שעות, מגשי אירוח שמוגשים לכל המשתתפים הם הפתרון האידיאלי עבור אירועים מסוג זה. המגשים מונחים על השולחנות וניתן לבחור מתוכם מה שרוצים.

סוגים של מגשי אירוח מגשי

אירוח יכולים להיות בשריים או חלביים. מגש אירוח חלבי יכיל כריכונים מעוצבים של סוגי גבינות. יש מגשי אירוח שמכילים מתוקים כמו עוגות וקרואסונים או מגשי אירוח עם מגוון של בורקסים. כל זה יכול להגיע לצד מגש ירקות מזמין ומגרה, שמכיל ירקות כמו: גזר, פטריות, מלפפון, עגבניות שרי, זיתים ועוד. הם מגיעים לצד מטבל טעים.

מגשי אירוח נוספים הם מגשי אירוח בשריים שמכילים כריכונים של בשרים ממגוון של נקניקים כמו (סלמי, פסטרמה, נקניק כתף בקר ועוד) יש גם מגשי פירות העונה שחתוכים ופרוסים בצורה מרהיבה ומרעננת.

את המבחר והרעיונות של המגשים תוכלו לקבל מהחברה שמעניקה את השירות. מדובר בחוויה קסומה ופתרון הולם ומדויק עם שפע של טעמים שעושה רושם מצוין בכל פגישת עסקים שמכבדת את עצמה ואת היושבים ומעניקה כוח לעוד כמה שעות של עסקים כשהבטן מלאה ומסופקת.

למעבר לתפריט מגשי אירוח מבית סנדוויץ' פקטוריבואו לקחת תוך 10 דקות